Koronawirus - Informacja
czytaj więcej »
Ketral

Gwarancja jakości


Obecnie na polskim rynku nowych części zamiennych do maszyn budowlanych funkcjonują równocześnie różne kategorie części. Możemy zatem zakupić oryginały (tzw. OEM) jak również alternatywne zamienniki (aftermarket parts). Wybór części alternatywnych jest bardzo szeroki i prawdziwą sztuką jest dokonanie właściwego wyboru. Zatem jakich kryteriów używać w świecie części alternatywnych oraz które z nich spełnią kryteria stawiane przez użytkownika maszyny. Jeżeli zadają sobie Państwo to pytanie trafiliście pod właściwy adres. Nasza oferta kompleksowo obejmuje temat podwozi gąsienicowych (od napędów jazdy po każdy metalowy element podwozia gąsienicowego). Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania w wymienionym zakresie. W ciągłej sprzedaży posiadamy specjalnie wyselekcjonowane produkty pochodzące od najlepszych producentów w branży. Wybierając nasze produkty możecie być Państwo pewni najkorzystniejszego wyboru.

Niezaprzeczalnym jest fakt, iż oferowane przez nas produkty to najkorzystniejszy wybór. Produkty te charakteryzuje zawsze najlepszy stosunek jakości do ceny. Wybierając polecane przez naszą firmę produkty oszczędzą Państwo czas a zarazem pieniądze dzięki rzadszym przestojom maszyn. Warto równocześnie podkreślić, iż produkty przez nas oferowane pochodzą od producentów, których produkcja w głównej mierze opiera się na dostarczaniu produktów OEM.

Co wyróżnia naszą firmę od konkurencji? Otóż dążenie z każdym dniem do perfekcji w tym co robimy. Dlatego też wychodzimy znacznie dalej i oferowane przez nas produkty po dostarczeniu do naszej firmy są sprawdzane. Jest to pierwszy etap w którym eliminujemy produkty, które mają jakiekolwiek widoczne wady powstałe np. w transporcie. Następnym etapem jest sprawdzenie danej dostawy pod względem materiałowym m.in. czy zachowana jest odpowiednia twardość poszczególnych części. Po dokładnym sprawdzeniu produkty są opieczętowywane naszym logiem oraz poddawane procesowi konserwacji (w tym niejednokrotnie dla ich wyróżnienia procesowi lakierowania). Po przejściu tych etapów towar trafia do naszego magazynu, z którego wysyłka może być zrealizowana praktycznie natychmiast.

Współpracując z nami stawiacie Państwo na rzetelnego partnera biznesowego, który pomoże wrócić Waszym maszynom do ciężkiej pracy.

KETRAL

42-350 Koziegłowy, woj. śląskie
Rzeniszów, ul. Zielona 2

Dokumenty do pobrania