Koronawirus - Informacja
czytaj więcej »
Ketral

Kariera

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pomocnik mechanika

Miejsce pracy:
Rzeniszów k/Koziegłowy

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy naprawach maszyn budowlanych i ich podzespołów
  • Dbanie o odpowiednie przechowywanie i zabezpieczenie narzędzi przed uszkodzeniem i kradzieżą
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
  • Dbanie o sprzęt wykorzystywany podczas pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie mechaniczne
  • Chęć uczenia się i poszerzania wiedzy technicznej z zakresu maszyn budowlanych
  • Znajomość zagadnień mechaniki i hydrauliki siłowej maszyn budowlanych będzie dodatkowym atutem
  • Zaangażowanie, chęć do pracy, uczciwość i sumienność
  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o unikalnym profilu działalności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poniedziałek – piątek
w godz. 8:00 - 16:00
tel. 513 057 801

lub osobiście w siedzibie firmy:
KETRAL
42-350 Koziegłowy, Rzeniszów, ul. Zielona 2

lub przesłanie CV na adres:
praca@ketral.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

KETRAL

42-350 Koziegłowy, woj. śląskie
Rzeniszów, ul. Zielona 2

Dokumenty do pobrania