Koronawirus - Informacja
czytaj więcej »
Ketral

Kariera

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Planowania i Transportu

Miejsce pracy:
Rzeniszów k/Koziegłowy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości procesu wysyłki towarów
  • Tworzenie i aktualizacja harmonogramu dostaw
  • Minimalizacja kosztów transportu
  • Aktywna współpraca z działem sprzedaży

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Biegła obsługa programów MS Office, Internetu i urządzeń biurowych
  • Dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy, determinacja w realizacji zamierzonych celów i projektów
  • Komunikatywność, nienaganna kultura osobista i umiejętność pracy w grupie
  • Systematyczność, motywacja do uczenia się i chęć poszerzania kompetencji
  • Zaangażowanie, chęć do pracy, uczciwość i sumienność
  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie o unikalnym profilu działalności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy składać osobiście w siedzibie firmy:
Ketral Construction Parts And Equipment
42-350 Koziegłowy, Rzeniszów, ul. Zielona 2
w godz. od 8:00 do 16:00
lub przesłać na adres:
praca@ketral.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

UWAGA: Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat/ka zostaje sprawdzony/a
ze znajomości języka obcego, obsługi komputera i znajomości programów Ms Office.

KETRAL

42-350 Koziegłowy, woj. śląskie
Rzeniszów, ul. Zielona 2

Dokumenty do pobrania