Ketral

Nowe części do minikoparek - Części zamienne do minikoparek

W ofercie firmy KETRAL mającą swoją siedzibę między miastami Częstochowa oraz Katowice znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment części podwozi do minikoparek.
Posiadamy na magazynie rolki jezdne oraz podtrzymujące, koła napędowe oraz napinające jak również gąsienice gumowe oraz łańcuchy gąsienic. Ponadto specjalizujemy się w doborze i sprzedaży przekładni jazdy czyli innymi słowy zwolnic jazdy lub jak się o nich często mówi napędów jazdy do minikoparek oraz midikoparek.
W ciągłej sprzedaży posiadamy zarówno wymienione elementy podwozi gąsienicowych jak również kompletne przekładnie do takich minikoparek jak: Bobcat, Kubota, Takeuchi, Pel-Job, Neuson, Yanmar oraz wielu innych.
Jeżeli zatem Poszukujecie Państwo np. rolki do minikoparki Takeuchi, koła zębatego do minikoparki Neuson, koła napinającego do minikoparki Yanmar, gąsienicy stalowej do minikoparki Bobcat, czy też zwolnicy do minikoparki Kubota, zapraszamy do nas.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą używanych podzespołów i części do maszyn budowlanych.

Na naszych stronach została wyszczególniona tylko część oferty dlatego też w przypadku braku maszyny do której poszukujecie Państwo części prosimy o
kontakt mailowy bądź też telefoniczny.